Astrologija

odgovora

Objavljeno

Da li verujete u horoskop?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne... nikad ne čitam ni jedan horoskop... znam šta sam u horoskopu, ali nemam pojma koji sam podznak... apsolutno me to ne interesuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ufffff..... Vise ne! Nekada sam citala, cak su mi radili horoskop ali mislim da mi je bolje da neke stvari ne znam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujemo u crvene boje naseg gradonacelnika :P:rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U astrologiju verujem....mislim ta nauka postoji :lol

riba - lav sam ali u potpunosti sa svim prednostima i manama....ali i nevezano za to,astrologija mi je skroz cool...ali i za ribe je karakteristicno da vole neobjasnjivo, pshilogiju, intuicija im je pojacana i slicno, pa mozda i zbog toga ;)

a ovde u grckoj te prvo pitaju sta si u horoskopu pa kako se zoves :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja verujem u astrologiju ali ne i u dnevne/ vecernje/ nedeljne horoskope po casopisima koje ko zna ko pise. :blink:

Horskop je meni bitniji kad opise pojedinca ili karakteristike jednog znaka koje taj ima i u tom slislu ga smatram korisnim.

Nedavno sam citala i kineski za cerkicu i nas (svo troje smo isti znak, ona cak i dupli u tom znaku sto je kao jako dobro) i prijatno se iznenadila procitanim. Iskreno- interesantno mi je do odredjene granice, ali ne preterujem ko i sa svim ostalim apstraktnim temama, ucenjima i verovanjima. ;)

Patuljcica voli ovo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Некад сам веровала, мада иако сам расла поред мајке астролога, никада нисам пожелела да наследим то знање. Радила сам момцима који су ми се свиђали наталне карте и као из њих би видела какви су.

Сад, кад сам у Цркви, сазнала сам од бивших астролога колико је погубно бавити се тиме, посећивати астрологе, очекивати од њих прогнозе сопственог живота (који је у нашим рукама а не у наталној карти, судбини,...).

Знам и из личног искуства, породичног, колико је то скупо коштало све нас.

Значи, астрологија, не!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja verujem u astrologiju ali ne i u dnevne/ vecernje/ nedeljne horoskope po casopisima koje ko zna ko pise. :blink:

Horskop je meni bitniji kad opise pojedinca ili karakteristike jednog znaka koje taj ima i u tom slislu ga smatram korisnim.

Nedavno sam citala i kineski za cerkicu i nas (svo troje smo isti znak, ona cak i dupli u tom znaku sto je kao jako dobro) i prijatno se iznenadila procitanim. Iskreno- interesantno mi je do odredjene granice, ali ne preterujem ko i sa svim ostalim apstraktnim temama, ucenjima i verovanjima. ;)

the same here :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

verujem u neke opste karakteristike znaka-jedino to se nekako poklopilo u mom slucaju,ali generalno,verujem u Boga a ne u astrologiju ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rak-devica i mogu vam reci da u onome sto sam procitala itekako nalazim sebe :D Suprug mi je bik <_< ,jako tvrdoglav ali odgovoran te tako dopunjujemo jedno drugo jer sam ja uglavnom smirena ali pomalo nesigurna osoba.Kako se vi slazete sa svojim muzevima(u astrologiji mislim...ili da zapocnemo delikatniju temu :P )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovako se slazemo: ja sam rak-bik a mm je dupli jarac! :lol: :lol: :P Lena je dupla vaga, pa vi sada vidite! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam rak-devica i mogu vam reci da u onome sto sam procitala itekako nalazim sebe :D Suprug mi je bik <_< ,jako tvrdoglav ali odgovoran te tako dopunjujemo jedno drugo jer sam ja uglavnom smirena ali pomalo nesigurna osoba.Kako se vi slazete sa svojim muzevima(u astrologiji mislim...ili da zapocnemo delikatniju temu :P )

ja stelac vodolija,mm je riba skorpija, a danilo je devica.Mislim da smo i muz i ja,po horoskopu,u svadji prvo sami sa sobom(vatra-voda,on voda-zemlja (mislim)),pa onda i sa svima ostalima,a to naravno nije tako.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja volim da ga procitam, ali me ne dotice bas.

Mislim da ima puno istinite osnove u "globalnom" horoskopu, karateristike znaka i tako to.... ali bas kao sto spomenuste, ne u one dnevne, nedeljne......mada, iskrreno, postoje horoskopi koji mi gotovo uvek pogode sta se desava.

Zanimiljiva mi je astrologija, ja volim svasta proucavati, i nalazim u njoj interesantnih stvari, ali nisam njen pokornik.

Inace sam Strelac, ali nekako miran za svoj znak, a u podznaku Lav, pa sta ja znam, i ima nesto i nema :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verujemo u crvene boje naseg gradonacelnika :P:rolleyes: :rolleyes:

Zanimljivo verovanje...ja sam vaga podznak ovan i stvarno sam tvrdoglava...i stvarno vagam i mnogo sam neodlucna...mislim da to ima neke veze za horoskopom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam jarac podznak strelac i jako sam tvrdoglava...a astrologija ma ima i tu istine i te kako.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vaga podznak devica, mm strelac, cerkica nam dupla devica. Svo troje smo svinje u kineskom ;)

Ako mi verujete sve sam ranije kao znala i gledala koji znak sa mojim ide, samo za sebe i mm-a nisam citala dal bi trebalo da budemo jedno za drugog od kad smo se upoznali... Mozda zato sto sam s druge strane to vec osecala i znala :lol:

Evo sad sam tek citala po netu i kaze da smo savrseni :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam vaga podznak devica, mm strelac...

Evo sad sam tek citala po netu i kaze da smo savrseni :P

Gde si to nasla???

Ja strelac, mom muz devica i nikada u horoskopu ne idu u paru. Kao ima sanse, ako uspeju naci nacin da strelac "unese vize zivota i ludosti" kod device, a devica da "spusta" strelca iz oblaka....

Ali se ne preporucuje ta kombinacija, i svaki put kada se u necemu ne slazemo, tacno se poklapa sa ti horoskopskim nesuglasicama ta dva znaka.

Ali, zabole nas za horoskop kada se tako voleeemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem u horoskop. Ponekad iz dosade pročitam i to je to. Po horoskopu se ja i muž ne slažemo ali nama je za sada super.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem u horoskope.  

Inace sam blizanac, mm je vodolija, sin je blizanac, a cerka vodolija. Podelili smo se :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bila sam nekoliko puta kod novosadskog astrologa nena radasin se zove.svaki put mi je rekla nesto sto se posle ispostavilo da je tacno.. valjda sam se zato i vracala njoj.. najsmesnije mi je bilo kad me pitala da'l me ceka neko nasledstvo , kaze vidi da cu imati kucu od kamena i bastu ..stoji vam kuca od kamena! ja reko ma kakvo nasledstvo niko mi nista nikad nije ostavio kamoli kucu od kamena.ja sad zivim u kuci od kamena:) i spolja i iznutra se vide kamenja, unutra je omalterisano pa se vidi po koji kao dekoracija a spola je cela od kamena.rekla mi je i da cu imati dete pre braka, to mi je u tom momentu bilo ne pojmljivo ipak u zemlji srbiji retko ko ima decu a da nije vencan.. sta mi jos rece poslednji put.. to sam bila 2007. da , da ce mi muz biti strani drzavljanin! da ce mi 2008. god. biti za ucenje stranog jezika.. da li neko ima slicno iskustvo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovo iznad sam ja napisala, ispade da reklamiram zenu.. al stvarno mi tako rece.. od tad me je malo i strah da se vise interesujem za horoskop. to sam bila u ocajanju jer nikako godinama da mi se neko svidi i da se zaljubim.. astrolog ti nikad nece reci nesto ruzno ali ce ti skrenuti paznju na nesto neprijatno sto bi mogao da izbegnes..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne verujem u horoskope.  

Inace sam blizanac, mm je vodolija, sin je blizanac, a cerka vodolija. Podelili smo se :rolleyes::rolleyes:

Pa vi ste SUPER :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bik, a muž strelac :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si to nasla???

Ja strelac, mom muz devica i nikada u horoskopu ne idu u paru. Kao ima sanse, ako uspeju naci nacin da strelac "unese vize zivota i ludosti" kod device, a devica da "spusta" strelca iz oblaka....

Ali se ne preporucuje ta kombinacija, i svaki put kada se u necemu ne slazemo, tacno se poklapa sa ti horoskopskim nesuglasicama ta dva znaka.

Ali, zabole nas za horoskop kada se tako voleeemo :)

Evo ovde Ninuska:

http://www.horoscope.com/

ako neko ima vremena i hoce razonodu i smeh videh da svega ima :lol: Nisam puno trazila, al brate ovaj je sajt krcat i sujeverja i babskih prica i svega, samo ponajmanje astrologije :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.